Jak przystało na prawdziwych sportowców zajęli miejsca na podium.

W piątek 7 kwietnia 2017 roku w Gimnazjum nr 11 w Lublinie odbyło się uroczyste podsumowanie X jubileuszowej edycji Diecezjalnego Konkursu Biblijnego "Biblia- Księga Życia". Honorowy patronat nad tym przedsięwzięciem objęli ksiądz Arcybiskup Stanisław Budzik oraz Lubelski Kurator Oświaty Pani Teresa Misiuk.

Celem konkursu jest zainteresowanie uczniów tematyką biblijną, pobudzenie młodzieży do wyrażania refleksji wynikających z lektury Pisma Świętego, ukazanie Biblii, jako źródła inspiracji dla twórców literatury i sztuki oraz przygotowanie uczniów do części humanistycznej egzaminu gimnazjalnego.

W konkursie wzięło udział 25 szkół z archidiecezji lubelskiej, w tym również uczniowie Gimanzjum Sportowego w Lubartowie, przygotowani przez s. Emilianę. Jak przystało na prawdziwych sportowców zajęli miejsca na podium:

Zosia Budzyńska kl II s - zajęła II miejsce,

Adrian Ciechański kl III p - zajął III miejsce.

ZS2

DSCN1643.jpgDSCN1640.jpgDSCN1638.jpgDSCN1636.jpg