Blisko pięćdziesięciu uczniów klas III E i III G wzięło w środę udział w wycieczce do Warszawy. Plan wyjazdu był bardzo ciekawy i świetnie współgrał z profilami klas, które w tym roku szkolnym pilnie przygotowują się do egzaminu maturalnego.

Mimo wczesnej pory wyjazdu wszyscy uczniowie stawili się punktualnie na miejsce zbiórki. Po kilkugodzinnej podróży pojawiliśmy się w budynku Sejmu. W tym jednym z najważniejszych budynków w kraju zwiedziliśmy Salę Posiedzeń, gdzie pani przewodnik opowiedziała nam o tajnikach obrad. Po zakończeniu wizyty w Sejmie wybraliśmy się na spacer po Muzeum Katyńskim. Znakomite ekspozycje opatrzone świetnym komentarzem przewodnika sprawiły, że ten punkt programu okazał się bardzo interesujący. Wieczorem, chociaż mocno zmęczeni, to bardzo zadowoleni dotarliśmy do Lubartowa.

Wycieczkę zorganizowała mgr Anna Lipka, a opiekę pełnili mgr Sylwia Gnyp, mgr Małgorzata Mazurek-Filip oraz mgr Kamil Kozioł.

part000001.jpgpart0000012.jpgpart0000013.jpg