Podróż do Wielkiej Brytanii we wrześniu bieżącego roku z pewnością zostanie na długo w pamięci uczniów ZS nr 2 w Lubartowie. Wycieczka cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że w dniach od 25 do 28 września kolejna grupa młodzieży ponownie zawitała do Londynu. Stolica bardzo urzekła młodych podróżników swoją różnorodnością oraz pełną kontrastów rzeczywistością. Mieli okazje obejrzeć wszystkie atrakcje, które widziała grupa uczniów, uczestniczących w pierwszym wyjeździe. Dodatkowym wydarzeniem okazała się zmiana warty pod Pałacem Buckingham, której pierwsza grupa uczniów nie mogła zobaczyć ze względu na śmierć królowej Elżbiety. Wielką atrakcją była również przejażdżka London eye- najbardziej rozpoznawalnym diabelskim młynem na świecie. Widoki z góry zapierały dech w piersiach. Te niezapomniane chwile z pewnością na stałe pozostaną w pamięci. Organizatorem wyprawy była pani Iwona Lal, nauczyciel podstaw przedsiębiorczości.

IMG_5111.JPGIMG_5237.JPGIMG_5293.JPGIMG_5318.JPGIMG_5326.JPGIMG_5470.jpg