Kto powiedział, że nauka jest nudna!?- w ZS 2 na pewno NIE :) :)  

Tak można podsumować wyjazd klas I s ,II p i II s Gimnazjum Sportowego w Lubartowie do Warszawy. Wizyta w stolicy rozpoczęła się od Centrum Nauki Kopernik i wzbudziła wiele emocji, wszyscy byli bardzo zaaferowani możliwościami techniki i nauki. Edukacja miała bardzo praktyczne zastosowanie- wiedzę można było wykorzystać, zabrakło jedynie czasu, żeby dłużej posprawdzać działanie wszystkich niesamowitych urządzeń. Potem udaliśmy się na spacer na Stare Miasto, aby zobaczyć niesamowite dekoracje i iluminacje świąteczne. Ostatnim punktem programu był spektakl ,,Królowa śniegu” w Teatrze Narodowym, który wzbudził nieprawdopodobne emocje. Dekoracje zmieniały się co kilkanaście minut, gwiazdorska obsada i wspaniała muzyka zagwarantowały niezapomniane wrażenia, które towarzyszyły nam w drodze powrotnej. Na pożegnanie obejrzeliśmy wspaniale oświetlone Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Aleje Ujazdowskie. I kto powiedział, że nauka jest nudna!?- w ZS 2 na pewno NIE :) :)  

B. Cieślak

IMG_1495.jpgIMG_1473.jpgIMG_1480.jpgIMG_1491.jpgIMG_1494.jpgIMG_1478.jpgIMG_1462.jpg