We wtorek (18 września) grupa 45 uczniów z naszej szkoły wybrała się na wycieczkę do Warszawy. Celem był udział w nagraniu popularnego programu TVP 2 „Koło Fortuny”. Na miejsce przybyliśmy tuż po godz. 9, ale realizatorzy powiedzieli nam, że musimy poczekać jeszcze blisko dwie godziny. Ten czas wykorzystaliśmy na przechadzkę po budynku ATM. Mogliśmy zobaczyć, w jakich warunkach relaksują się wszyscy ludzie związani z produkcjami realizowanymi przez grupę ATM. O godz. 11 zaczęła się już nasza ciężka praca, w czasie której pełniliśmy rolę publiczności. Mieliśmy m.in. okazje podziwiać popisy wokalne Rafała Brzozowskiego. Łącznie wzięliśmy udział w nagraniu 4 odcinków programu. Serdecznie zapraszamy do „Dwójki” i oglądania nas w „Kole Fortuny! Wycieczkę zorganizowali mgr Marek Kitliński i mgr Marek Gaweł.