Informowaliśmy w maju tego roku, że Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie zdobył I nagrodę w VII edycji projektu „Innowacyjna szkoła”, pozostawiając w pokonanym polu wiele renomowanych szkół z terenu województwa lubelskiego. Uroczysta gala odbyła się 23 maja w auli WSEI w Lublinie. Nagrodą główną w tegorocznym konkursie był reportaż o szkole zrealizowany przez Telewizję Lublin. Jego emisja odbyła się na antenie 19 czerwca 2019 r. Natomiast 8 sierpnia 2019 r. odbyło się uroczyste przekazanie na ręce pani dyrektor Anny Wójtowicz płyty z nagraniem. Jeśli nie mieli Państwo okazji obejrzeć na antenie filmu o najbardziej innowacyjnej szkole w województwie - zapraszamy teraz. Życzymy miłych wrażeń.