„Są takie noce od innych łaskawsze

Kiedy się wolno wygłupić, wolno powtarzać "nigdy" i "zawsze",

Wolno słowami się upić, tylko nie wolno tej nocy pod różą

Okraść, okłamać, oszukać, bo się już będzie odtąd na próżno

Bezsennej nocy tej szukać”

 

Agnieszka Osiecka

 

Niedziela, sala balowa hotelu Luxor, zegar bije godzinę 19.00, Zuzia, Kacper i Tobiasz witają gości. Poloneza czas zacząć…I rusza ta cudowna noc zabawy, szaleństwa, wygłupów. Noc, której ani nie okradliśmy, ani nie okłamaliśmy, ani nie oszukaliśmy.  Stało się zadość tradycji, bo rozpoczęliśmy od polonezów i walca. Uhonorowaliśmy naszych gości – władze powiatu, dyrekcję szkoły, nauczycieli, rodziców. A przede wszystkim bezsenną tę noc przehulaliśmy w tańcu, rozmowie, błazenadzie. Cudowna noc sto dni przed maturą.

Uczennica naszej szkoły Julia Gontarz z 3d zakwalifikowała się do finału XXXIV Olimpiady Teologii Katolickiej i będzie reprezentowała naszą szkołę w etapie diecezjalnym 10 stycznia 2024 roku.

Za nami podsumowanie szkolnego konkursu na "Najładniej udekorowaną salę lekcyjną", który został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski oraz Szkolny Klub Wolontariusza.

Jury w składzie p. Wicedyrektor - Katarzyna Sobich, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego  - Oskar Cur i Patryk Rossa oaz Wolontariatu - Julia Bronisz i Klaudia Sikora wyłonili zwycięzców!

A oto wyniki:

1 miejsce - ex aequo - klasa 1P (sala nr 10) oraz klasa 2H (s. nr 218)

2 miejsce - klasa 3M (s. nr 211)

3 miejsce - klasa 3H (s. nr 110)

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim klasom za wzięcie udziału w konkursie. Wszystkie sale lekcyjne w tym roku były naprawdę pięknie udekorowane!