Drodzy uczniowie

Życzymy Wam normalności po ciężkich miesiącach braku spotkań z przyjaciółmi ze szkolnej ławy. Niech ten trudny czas odejdzie w zapomnienie. Mogę w imieniu dyrekcji i wszystkich nauczycieli zapewnić Was, że zrobimy wszystko, aby powrót do szkoły był dla was miłym i bezstresowym przeżyciem.

Dzisiaj życzymy Wam wesołej zabawy i mnóstwa miłych słów od Waszych bliskich. Niech ten dzień będzie dla Was jednym z pierwszych kroków w kierunku powrotu do spokojnej szkolnej codzienności.

Zbliżają się wakacje. Na pewno snujecie już plany jak je spędzić. Niech będą one okazją do wypoczynku, pozbycia się stresów i obaw oraz do nabrania sił na nowy rok szkolny, który- miejmy nadzieję, będzie taki, które pamiętamy sprzed lat.

A wam, drodzy nauczyciele, (bo przecież wszyscy jesteśmy dziećmi) życzymy spokoju, rozwagi i stabilizacji, która powinna przyjść jak najszybciej. Wszystkim nam jest ona bardzo potrzebna.