UCZNIOWIE Z „CHOPINA” NAJLEPSI W POWIECIE!

NAJWYŻSZE OD LAT WYNIKI MATUR W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2 W LUBARTOWIE!

Od dawna szkoła z ul. Chopina nie mogła poszczycić się tak wysokimi wynikami egzaminu maturalnego. Nie dość, że tegoroczni maturzyści z I LO i TZ nr 2 postarali się o najwyższą zdawalność od wielu lat, to na dodatek jest ona najlepsza spośród szkół z naszego powiatu.

Wyniki matury uczniowie poznali 5 lipca 2022 r. Przyszedł więc czas na podsumowanie…

Bardzo miło nam poinformować, że zdawalność matury
w I Liceum Ogólnokształcącym w Lubartowie to 97% (zdawalność w liceach w Polsce to 84%),
a w Technikum Zawodowym nr 2 w Lubartowie98% (zdawalność w technikach w Polsce to 69%).

Do matury w Zespole Szkół nr 2 w Lubartowie przystąpiło 175 uczniów.

Naszym maturzystom udało się zdobyć 29 wyników 100% z języka angielskiego i matematyki zdawanych na poziomie podstawowym. Wielu osobom udało się zdobyć wyniki z zakresu 90%-100% z przedmiotów zdawanych na poziomie rozszerzonym, takich jak język polski, język angielski, matematyka, wiedza o społeczeństwie.
Co ważne, wszyscy uczniowie, którym nie udało się zdać matury mają prawo do poprawy w sierpniu. Liczymy więc na 100-procentową zdawalność matury w 2022 r.

Gratulujemy osiągnięcia świetnych wyników na maturze, życzymy powodzenia w przyszłości oraz osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów. A póki co,

SŁONECZNYCH WAKACJI!

DYREKCJA i GRONO PEDAGOGICZNE