„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.”

- powiedział wielki filozof chiński Konfucjusz.

Tę właśnie drogę wybrała absolwentka naszej szkoły Iwona Ryszkowska, stylistka, kreatorka wizerunku, właścicielka firmy „Strefa stylu”. Zamieniając pasję w zawód otworzyła sobie drogę do miejsc, o których nawet nie marzyła. Iwona współpracuje dziś z TV24, TVP2, TOKFM, Chili Zet.

12 grudnia br. Iwona odwiedziła naszą szkołę by opowiedzieć o swoim życiu, drodze do sukcesu, zakładaniu firmy, a przede wszystkim byciu aktywnym i pełnym energii. Była to swego rodzaju lekcja przedsiębiorczości połączona z motywacyjnym wykładem o osiąganiu sukcesu oraz pokonywaniu początkowych problemów. Iwona to osoba pełna energii i zapału. Jej spontaniczność i swoboda wypowiedzi z łatwością dotarły i podziałały na młodych słuchaczy. A jej osobiste motto „Jeśli czegoś chcesz, to nie ma rzeczy niemożliwych ….” – mogłoby posłużyć jako mantra na Nowy Rok dla nas wszystkich.

Spotkanie z Iwoną było również okazją do wręczenia jej Dyplomu Honorowego Absolwenta, którym nasza szkoła chce okazać uznanie dla tych absolwentów, których osiągnięcia zawodowe napełniają nas dumą.

A jako że jej głównym powołaniem jest ubierać i kreować „image”, grupa zainteresowanych uczniów pozostała z Iwoną długo po wykładzie by uzyskać wskazówki dotyczące strojów na zbliżającą się Studniówkę.

Organizator- Alicja Filipowska

DSC_0037.jpgDSC_0120.jpgDSC_0121.jpgDSC_0052.jpgDSC_0013.jpgDSC_0024.jpgDSC_0044.jpgDSC_0008.jpgDSC_0118.jpg1-001.jpgDSC_0109.jpg