Już w najbliższy piątek (25 listopada), w przeddzień Międzynarodowego Dnia Ciasta, zapraszamy wszystkich na andrzejkowy kiermasz ciast. Gwarantujemy, że każdy znajdzie dla siebie coś dobrego. A będzie w czym wybierać: słodkie babeczki, aromatyczne serniczki, kremowe karpatki i wiele innych pyszności, a  do tego kawa, herbata i soki. W tym wyjątkowym dniu kalorie zupełnie się nie liczą, więc można pozwolić sobie na kilka kawałków bez wyrzutów sumienia 😊

Tych wyjątkowych wypieków będzie można spróbować w świetliku przy wejściu na halę sportową oraz przy automatach w „internacie”.

Zorganizowany przez nas kiermasz ma charakter charytatywny, a dochód ze sprzedaży ciast wspomoże wybraną przez nas zbiórkę na portalu siepomaga.pl

Serdecznie zapraszamy i już teraz życzymy smacznego i mile spędzonego z nami dnia.

 

Pozdrawiamy

Uczniowie klasy IVT

plakatkiermasz.jpg