Zespół Szkół im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie przekazał materiały zebrane w czasie akcji „Tornister Pełen Uśmiechów” w formie darowizny dla dzieci w Burundi. 
Cieszymy się, że mogliśmy mieć mały udział w tak wielkim przedsięwzięciu. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu wsparciu dzieci będą mogły rozwijać swoje talenty, pasje i marzenia. To dzięki Caritas zmieniamy życie innych ludzi i możemy przyczynić się do spełnienia ich najskrytszych marzeń. Cieszymy się, że jako chrześcijanie mogliśmy wesprzeć to piękne dzieło, które wyraża się w świadczeniu realnej pomocy najbardziej potrzebującym. Bezinteresowne wsparcie bliźniego było dla nas doskonałą okazją zmierzającą do umocnienia naszego człowieczeństwa. 
 
Podziękowanie od Caritas Lublin:
 
Drodzy Przyjaciele,
 
Dziś mamy przyjemność podzielić się z Wami wspaniałą wiadomością! Ks. Abp Stanisław Budzik właśnie przekazał plecaki wraz z wyprawką szkolną dla dzieci w Burundi w ramach naszej akcji "Tornister Pełen Uśmiechów". To niezwykłe wsparcie dla najbardziej potrzebujących, ponieważ Burundi jest jednym z najbiedniejszych krajów na świecie.
 
Pomoc ta ma ogromne znaczenie dla dzieci, które często nie mają dostępu do podstawowych narzędzi edukacyjnych. Dzięki Waszej dobroci, te dzieci mają teraz szansę na lepszą przyszłość i rozwój.
 
 
Dziękujemy za Wasze wsparcie i życzliwość!
 
Dział Rozwoju
 
Caritas Archidiecezji Lubelskiej