25 kwietnia w Zespole Szkół nr2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie odbył się Dzień Otwartych Drzwi. Na przyszłych uczniów popularnego "Chopina" czekało wiele atrakcji.

Każdego, kto tego dnia postanowił odwiedzić ZS2, na sali widowiskowej przywitała dyrekcja.

W przygotowania tego wielkiego wydarzenia włączyli się niemal wszyscy uczniowie ZS2. Każdy profil starał się jak najwierniej oddać codzienną atmosferę swoich zajęć, pokazać, że warto się uczyć w szkole „na Chopina” i pomóc w wyborze klasy!

Uczniowie przygotowali różnorodne scenki, posiedzenie obrad Sejmu, w którym uczestniczyły różne postaci historyczne zaczynając od Juliusza Cezara na Hitlerze kończąc. Nie zabrakło pokazów fizycznych i informacji z pierwszej ręki. Uczniowie Chopina chętnie opowiadali o tym, co dzieje się w szkole, jak na co dzień wyglądają lekcje, czy wyjazdy. Opowiadali też o możliwościach, jakie dają poszczególne rozszerzenia. Nie zabrakło informacji o realizowanych w szkole projektach. Bardzo interesujący okazał się film, który powstał z nagrań przysyłanych przez absolwentów naszej szkoły. Pasje i zainteresowania, które realizują w swoim życiu tylko potwierdzają wysoki poziom nauczania i możliwości, które otrzymali.

Trzeba przyznać, że „na Chopina” dzieje się bardzo dużo!

I. Derecka

DSC_0662.JPGIMG_0064.JPGDSC_0057.JPGDSC_0653.JPGDSC_0710.JPGIMG_9997.JPGDSC_0706.JPGIMG_0012.JPGDSC_0703.JPGIMG_9976.JPGIMG_9979.JPGDSC_0732.JPGDSC_0664.JPG