„Szczęście to jedyna rzecz,
która się mnoży, jeśli się ją dzieli”.
A. Schweirtzer

Wyróżnieni: „Szkoła z życiem” oraz „Pedagog z życiem”

Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie w styczniu 2022 r. otrzymał Certyfikat „Szkoły z życiem”. Za aktywną pomoc, wsparcie i zaangażowanie
w organizacji akcji „#KOMÓRKOMANIA” za rok 2020/2021.

Natomiast Pani pedagog – Edyta Lewtak otrzymała dyplom „Pedagoga z życiem”. Ten tytuł należy jej się za budowanie świadomości młodzieży w zakresie walki z nowotworami krwi oraz powiększenie bazy potencjalnych dawców krwiotwórczych komórek macierzystych.

Certyfikat oraz przekazany dyplom jest wyrazem wdzięczności dla całej społeczności szkolnej, która jest niesamowita.

-W imieniu dyrekcji i całej społeczności szkolnej bardzo serdecznie dziękuję za ogrom pracy oraz serce jakie zostało włożone w organizację akcji edukacyjnej, promującej
i rejestrującej potencjalnych Dawców szpiku na terenie szkoły- podsumował fakt otrzymania wyróżnień Zbigniew Sajda, p. o. Dyrektora ZS nr 2 w Lubartowie.

20220112_121006.jpgpobrane 2.png20220112_120950.jpg