Wspaniały wieczór, po którym pozostanie wiele magicznych wspomnień...

Jeszcze nie opadły emocje po Studniówce, organizowanej tradycyjnie w murach ZS nr 2 w Lubartowie, a już uczniowie Gimnazjum Sportowego zorganizowali Bal Gimnazjalny. W ubiegłym tygodniu Dyrektor Anna Wójtowicz powitała uczniów klas 3s i 3p na Sali widowiskowej i rozpoczęła wspaniałą zabawę. Nasi uczniowie bawili się do taktów muzyki przygotowanej przez obie klasy, uczniowie technikum informatycznego zapewnili nagłośnienie i światła w stylu disco. Nie zabrakło także rodziców, którzy pełnili funkcje opiekuńcze, ale organizacją balu zajęli się sami uczniowie i zrobili to na 5+. Zabawa był doskonała, tańczyli wszyscy !!!!- nawet ci, którzy zwykle „nie tańczą”. Był to wspaniały wieczór, po którym pozostanie wiele magicznych wspomnień i fantastyczne zdjęcia.

ZS2

DSC_6357.jpgDSC_6367.jpgDSC_6418.jpgDSC_6436.jpgDSC_6437.jpgDSC_6438.jpgDSC_6522.jpgDSC_6595.jpg