Uwaga uczniowie, nauczyciele, wszyscy pracownicy szkoły! Dzisiaj przyszłość leży w naszych rękach! Nasza szkoła przystąpiła do projektu Polskiej Akcji Humanitarnej – Studnia dla Południa!

13 marca wszystko stanie się jasne. W małej sali poznacie szczegóły tej tajnej misji. Zapraszamy was na krótką prezentację, która przybliży wam problem braku dostępu do wody pitnej na świecie.

W dniach 14-16 marca, każda z klas zostanie zaproszona do udziału w specjalnej misji. Przed wami wyzwanie znalezienia wody w naszej szkole! Aby znaleźć tę jedną, szczególną butelkę, będziecie musieli rozwiązać specjalny szyfr, wykazać się znajomością mapy i… Sami zobaczycie!
Przygotowaliśmy też cudowną nagrodę dla zwycięskiej klasy – dodatkowy dzień wycieczkowy, więc jest o co powalczyć!

17 marca w naszej szkole odbędzie się zbiórka pieniężna. Tego dnia, przyszłość wielu ludzi, będzie leżała również w waszych rękach.

Zachęcamy do wsparcia akcji! Nie bądźmy obojętni! Razem, możemy zmieniać świat!

Dodatkowo przez cały tydzień w szkolnej bibliotece możecie zakupić bransoletki PAH. Pokaż, że pomagasz i wspierasz nasze działania!

Do zobaczenia niebawem!
Szkolny Klub Wolontariusza