6 dzień czerwca. Dzień słoneczny, piękny i pod wieloma względami wyjątkowy!

To właśnie tego dnia grupa 25 wolontariuszy z ZS na 2 w Lubartowie pod opieką pani Małgorzaty Mazurek- Filip i pani Anity Pasek-Suski wzięła udział w koncercie dla wolontariuszy wspierających akcję Twój Dar Serca dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie, w trakcie którego swoje niezwykłe talenty muzyczne zaprezentowali członkowie naszego szkolnego zespołu Piwnica . Skład zespołu, to: Aleksandra Mazur IIIS, Marcin Polak IT, Damian Stróżek IIC, Arkadiusz Tomasiak IIT, Remigiusz Skwarzec IIIT.

Podczas koncertu występowali także uczniowie z Liceum w Opolu Lubelskim, Piotr Selim (m.in. członek Lubelskiej Federacji Bardów) oraz Karol Dziedzic (uczestnik 5 edycji programu The Voice of Poland).

Koncert był zwieńczeniem akcji, w której 141 szkół i przedszkoli przez 3 miesiące zebrało blisko 100 tys. zł na rzecz podopiecznych Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie.

W gronie tych szkół znalazła się nasza szkoła, która zasiliła akcję kwotą 1510 zł. Wszystkim, którzy włączyli się do akcji jeszcze raz z serca dziękujemy!

Szkolny Klub Wolontariusza
przy ZS nr 2  

 

20170606_130023.jpgkoncertwhospicjum.jpg