VI Koncert Charytatywny, którego w tym roku celem była zbiórka środków finansowych na leczenie Bianki Dzięcioł, odbył się wczoraj w murach Naszej szkoły.

Bianka jest małą dziewczynką, u której zdiagnozowano potencjalnie śmiertelną chorobę genetyczną, która polega na braku kontroli nad oddychaniem. Prościej mówiąc dziewczynka „zapomina” oddychać. Bianka wymaga stałego podłączenia do respiratora, jak również stałej opieki lekarzy, rodziców i pielęgniarek.

Składamy serdeczne podziękowania grupie młodzieży i nauczycieli, która włączyła się w realizację tego, jakże szczytnego, przedsięwzięcia. Wpisaliście się na karty historii szkoły z ul. Chopina jako kolejne roczniki, którym nie obca jest bezinteresowna pomoc drugiemu człowiekowi.

            Nie mamy wątpliwości, że - między innymi - dzięki waszej pomocy, dziś dwuletnia Bianka, będzie za kilka lat uczennicą Naszej szkoły.

            I kiedyś weźmie udział w takim właśnie jak wczorajszy koncercie, aby pomóc komuś innemu.

Koncert nie odbyłby się, gdyby nie czujne oko Pań Małgorzaty Kapicy i Pani Beaty Cieślak, które czuwały nad logistyką przedsięwzięcia, kiermaszem ciast, no i przede wszystkim nad doskonałym przebiegiem KONCERTU!

            Jeszcze raz serdecznie

DZIĘKUJEMY